Birželio 4 dieną Seredžiaus senelių globos namuose vyko jaukus Tėvo dienos minėjimas. Gyventojus gražia koncertine programa nudžiugino Jurbarko kultūros centro politinių kalinių ir tremtinių moterų vokalinis ansamblis „Versmė“ (vadovas Arūnas Samys). „Versmės“ dainininkės atliko skambias dainas apie tai, kas brangiausia – Lietuvą, gimtinę ir prisiminimus.
