Gegužės 16-ąją Jurbarko kultūros centro vyresniųjų liaudiškų šokių kolektyvas „Nemunėlis“ (vadovė Jolanta Telišauskienė) svečiavosi Klaipėdoje, kur vyko ypatinga šventė – Klaipėdos kultūros centro Žvejų rūmų tautinių šokių sambūriui „Vėlunga“ ir vadovui prof. Vidmantui Mačiulskiui buvo įteiktas Lietuvos nacionalinio kultūros centro apdovanojimas „Aukso paukštė“. Koncerte dalyvavo šventės šeimininkai, „Vėlungos“ šokėjai, ir artimiausi draugai – Jurbarko „Nemunėlis“ ir Klaipėdos „Vytinė“.
