Vakar, gegužės 27 d., Jurbarko kultūros centrą aplankė malonūs svečiai – „Tautadienio“ proga pasipuošę tautiniais kostiumais pasitikome Kultūros centrų premijos vertinimo komisiją. Jurbarko kultūros centras šiais metais parengė ir vertinimui pateikė paraišką dėl Lietuvos Respublikos Kultūros ministerijos įsteigtos Kultūros centrų premijos kategorijoje „Už mėgėjų meno ir (ar) dainų švenčių tradicijų puoselėjimą ir sklaidą, (ir) ar už etninės kultūros ir nematerialaus kultūros paveldo populiarinimą“. Kultūros centrų premijos vertinimo komisija, susipažinusi su pateikta paraiška, atrinko Jurbarko kultūros centrą tolimesniam vertinimo etapui.
