Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinės mokyklos pirmokai, kartu su savo mokytoja Rūta Petrauskiene, šiandien, vasario 12 d., lankėsi Jurbarko kultūros centre, kūrybinėje edukacijoje. Čia jie turėjo integruotą visuomeninio ugdymo ir technologijų pamoką „Švenčiu vasario 16-ąją kurdamas“. Mokiniai susipažino su Vasario 16-ąja – Lietuvos valstybės atkūrimo diena, prisiminė, kada buvo pasirašytas Nepriklausomybės Aktas ir kas jį pasirašė.
