Gegužės 15-osios vakarą Jurbarko kultūros centre skambėjo muzika, šokiai ir skleidėsi šilčiausi bendrystės jausmai – čia vyko šventinis koncertas, skirtas Tarptautinei šeimos dienai ir Nemuno metams paminėti. Jurbarko kultūros centro jaunimo ir vyresniųjų liaudiškų šokių kolektyvai „Nėmunėlis“ ir „Šypsena“, su vadove Jolanta Telišauskiene priešakyje, pakvietė bendram pasirodymui liaudišką kapelą „Mituva“ (vadovė Jadvyga Žemliauskienė) bei moterų vokalinį ansamblį „Verdenė“ (vadovė Dalė Jonušauskienė) ir kartu surengė nuostabų koncertą.
