XIX humoro šventė „Juokis 2012"

Data: 

Sekmadienis, Balandis 15, 2012 - 14:00

 

Balandžio 15 d. 14 val. Jurbarko kultūros centre bus tikrai linksma! Čia vyks

19-oji Lietuvos humoro šventė  JUOKIS-2012. Naujas programas rodys 5 humoro kolektyvai iš Suvalkijos ir Žemaitijos.Juoko bus ne tik daug, bet ir įvairaus. Jo amplitudė svyruos nuo švelnios ironijos iki skaudaus sarkazmo. Vieni kolektyvai labiau pašieps mūsų gyvenimo socialines negeroves, kiti – amžinąsias žmogaus ydas ir silpnybes.

   Žemaičių garbę gins VIEDARAS iš Pagėgių r. Natkiškių (vadovė Rasa Armonienė). Programoje „Moterys viską gali“ vykusiai pasišaipoma iš netikusių tarpusavio santykių.

    Suvalkijai atstovaus  satyros teatras KANAPA  iš Šakių r. Kudirkos Naumiesčio (vadovė Laima Mockevičienė) programoje „Tarp angelo ir velnio“ vykusiai juokiasi iš žmonių susvetimėjimo, godumo. Jų pasirodyme daug muzikos, žinomų dainų parodijų. ŠAKĖS iš Šakių (vadovė Laima Kajokaitė-Balčiūnienė) švenčia kūrybinės veiklos

25-metį. Todėl ir jų programa vadinasi „Gimtadienį švęsk!“. Šakiškiai išsiskiria raiškia, šaržuota vaidyba. 0 2  iš Vilkaviškio policijos komisariato (vadovas Jonas Pranas Paspirgėlis) – vienintelis toks kolektyvas Lietuvoje, kuriame juokauja vien pareigūnai. Programoje „Šventinis kokteilis“ žiūrovai išvys linksmiausias scenas, sukurtas per 15 šio kolektyvo gyvavimo metų. DAGYS iš Vilkaviškio kultūros centro (vadovė Daiva Kasulaitienė) programoje „Šnipai“ propaguoja lengvą, anekdotinėmis situacijomis pagrįstą humorą. Tolimiausi svečiai – PIRMADIENIS iš Šiaulių r. Šakynos (vadovas Rimantas Mickevičius) skelbs „Ta-lentų paiešką“. Šioje programoje juokiamasi iš šou gyvenimo tuštybės, joje išgirsite daug muzikinių parodijų.

      Šventės programą paįvairins svečiai iš Vilniaus – estrados artistas Raimundas Jovaiša, humoristai Regimantas Kaškauskas ir Vaclovas Vičius.

  Kviečiame pamiršti kasdienius rūpesčius ir linksmai atšvęsti Atvelykį. Tuo labiau, kad bilieto kaina – tik 6-8 litai. Juokimės kartu! 

 

Darbo laikas

Bilietų kasos darbo laikas:
pirmadienį - penktadienį nuo 16.00 iki 18.00 val.
Jei renginiai vyksta poilsio dienomis, bilietų kasa dirba 2 valandas prieš renginį. Kasos darbo metu bilietus galite rezervuoti tel. Nr. 869870372.
Rezervuotus bilietus reikia atsiimti likus 3 (trims) darbo dienoms iki renginio pradžios, kitaip bilietų rezervacija nebegalios.
Įsigyti bilietai nekeičiami ir negrąžinami, išskyrus tuos atvejus, kai renginys nukeliamas arba atšaukiamas. Atšaukus renginį, bilietai grąžinami į kasą, kurioje buvo įsigyti. Bilietai turi būti nesugadinti ar kitaip nepažeisti. Renginio laiko nukėlimo atveju, įsigytas bilietas galioja atidėtam renginiui.
Kasininkės el. paštas kasa@jurbarko-kc.lt

Sargų darbo laikas:
nuo 16 val. Tel. Nr. (8 447) 70 204.

Administracijos darbo laikas:
pirmadienį - ketvirtadienį 8.00 - 17.00 val.
(pietų pertrauka 12.00 - 12.45 val.)
penktadienį 8.00 - 15.45
(pietų pertrauka 12.00 - 12.45 val.)

Nuorodos

Jurbarko kultūros centras

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 158746870
Adresas: Dariaus ir Girėno g. 94 LT-74187, Jurbarkas

Tel. Nr. (8 447) 70203 / 70204
El. paštas info@jurbarko-kc.lt

Darbuotojų pašto nuoroda

Lankytojų elgesio Jurbarko kultūros centre taisyklės

Dizainas: Gediminas Survila