VIII vasaros kino festivalis „Sidabrinės Gervės Naktys 2017“

Data: 

Ketvirtadienis, Rugpjūtis 24, 2017 - 22:00

ŠIŲ METŲ GERIAUSIAIS PRIPAŽINTI KINO FILMAI MŪSŲ MIESTE!

Rugpjūčio 24 d.

Jurbarkas, Jurbarko dvaro parke, 22 val.

1. Ilgametražis vaidybinis filmas  „Amžinai kartu“, rež. Lina Lužytė

Debiutinis ilgametražis filmas skvarbiu žvilgsniu tiria šiuolaikinės, iš pirmo žvilgsnio pavyzdinės šeimos gyvenimą.  Ji (akt. Gabija Jaraminaitė) – rimta, atsakinga, realistiškai gyvenimą vertinanti moteris. Ji nori būti ir (gal net svarbiau) atrodyti laiminga. Jis (akt. Dainius Gavenonis) – nepriklausomas, lengvabūdis kaskadininkas. Jo laimingo gyvenimo samprata stipriai kertasi su žmonos įsivaizduojama tobulo šeimyninio gyvenimo vizija. Jų dukra (akt. Eila Grybinaitė) –nebepakelianti į rėmus spraudžiančios motinos meilės ir tėvų nesusikalbėjimo ima savaip – tyliai ir skaudžiai – reikšti savo nepasitenkinimą esama padėtimi. Filmo „Amžinai kartu“ pasaulinė premjera įvyko tarptautiniame Karlovi Varų kino festivalyje. „Amžinai kartu“ išsiskiria ypatinga vizualine raiška, prie kurios prisidėjo vienas rumunų kino Naujosios bangos atstovų – operatorius Olegas Mutu. O. Mutu filmavo Sergejaus Loznicos vaidybinius filmus, taip pat jo filmografijoje tokie reikšmingi darbai kaip „Pono Lazaresku mirtis“, „Keturi mėnesiai, trys savaitės ir dvi dienos“, „Už kalvų“, „Jungtinės meilės valstijos“.

https://www.youtube.com/watch?v=rijGa9BnFNU

2. Trumpametražis vaidybinis filmas „Budėjimas“, rež. Karolis Kaupinis

Tvankus vasaros vakaras, karščio nualinta ramybė. Prie ligoninės juokauja daktarai. Pro langą į palatą sklinda triukšmas. Apriboti ligoninės kasdienybės tėvas ir sūnus stengiasi palengvinti paskutines mamos valandas. Jie imasi visko, kad tik netektų pripažinti, jog nieko nebeįmanoma padaryti.

3. Animacinis filmas „Kaukai“ , rež. Gediminas Šiaulys

„Kaukai“ – trumpa istorija, sumanyta mažiesiems žiūrovams kaip nenutrūkstantį gyvybės pradžios ir pabaigos rato magiją atskleidžiantis pasakojimas. Filmas turi aiškią viziją, misiją, vientisą estetiką. Tai pozityvus, mielas, bet ne per daug saldus pasakojimas vaikams ir apie vaikus. Be žodžių perteikiami vaikų charakteriai, prieštaringos emocijos ir būdingos reakcijos – tokios kaip nevisai suvokiamo suaugusiųjų elgesio imitacija (kiškio laidotuvių scena). Gal pasakojimas ir nėra itin originalus, tačiau tai grakščiai papasakota šviesi pasaka, kurią malonu žiūrėti ir kurios malonu klausytis (filmui muziką sukūrė grupė „Fusedmarc“ su Egle Sirvydyte, Jurga Šeduikyte ir „Mixtape Club“).

https://www.youtube.com/watch?v=3UQOFKhoxd8

Ateik ir būk su lietuvišku kinu!

Darbo laikas

Bilietų kasos darbo laikas:
pirmadienį - penktadienį nuo 16.00 iki 18.00 val.
Jei renginiai vyksta poilsio dienomis, bilietų kasa dirba 2 valandas prieš renginį. Kasos darbo metu bilietus galite rezervuoti tel. Nr. 869870372.

Rezervuotus bilietus reikia atsiimti likus 3 (trims) darbo dienoms iki renginio pradžios, kitaip bilietų rezervacija nebegalios.
Įsigyti bilietai nekeičiami ir negrąžinami, išskyrus tuos atvejus, kai renginys nukeliamas arba atšaukiamas. Atšaukus renginį, bilietai grąžinami į kasą, kurioje buvo įsigyti. Bilietai turi būti nesugadinti ar kitaip nepažeisti. Renginio laiko nukėlimo atveju, įsigytas bilietas galioja atidėtam renginiui.
Kasininkės el. paštas kasa@jurbarko-kc.lt

Sargų darbo laikas:
nuo 16 val. Tel. Nr. (8 447) 70 204.

Administracijos darbo laikas:
pirmadienį - ketvirtadienį 8.00 - 17.00 val.
(pietų pertrauka 12.00 - 12.45 val.)
penktadienį 8.00 - 15.45
(pietų pertrauka 12.00 - 12.45 val.)

Jurbarko kultūros centras

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 158746870
Adresas: Dariaus ir Girėno g. 94 LT-74187, Jurbarkas

Tel. Nr. (8 447) 70203 / 70204
El. paštas info@jurbarko-kc.lt

Darbuotojų pašto nuoroda

Dizainas: Gediminas Survila