TARPTAUTINIS VAIKŲ IR JAUNIMO TEATRŲ FESTIVALIS „VAIVORYKŠTĖ "

Tarptautinis vaikų ir jaunimo teatrų festivalis „VAIVORYKŠTĖ“- tradicinis, tęstinis projektas rengiamas nuo 1995 metų. Šio projekto tikslas - skatinti vaikų, paauglių ir jaunimo iniciatyvą, ugdyti meninį skonį, puoselėti kūrybiškumą, formuoti dvasinio gyvenimo poreikį, sudaryti terpę jauno žmogaus vidinio pasaulio tobulėjimui ir atsivėrimui, aktyvinti miesto ir rajono kultūrinį gyvenimą, skatinti teatrinį judėjimą. Jaunimas, atvykęs iš įvairių Lietuvos regionų, užsienio šalių pristato savo ir susipažįsta su kitų kraštų kultūra, teatrinėmis tradicijomis kas paskatina nemažai mūsų bendruomenės jaunimo įsijungti į rajono kultūrinę, teatrinę veiklą. Vyksta ilgalaikiai kultūriniai - kūrybiniai mainai su užsienio šalių Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos, Latvijos miestų vaikų ir jaunimo teatrais. Su projekte dalyvavusiais teatrais iš įvairių Lietuvos regionų pasidaliname ne tik kūrybine patirtimi, bet ir sukaupta dramaturgija, mokomąja, metodine medžiaga. Projekte dalyvauja ir profesionalai. Vienuoliktoji „Vaivorykštė" vyko dvi dienas, kviesdama žiūrovus į vis kitokius, vienas už kitą spalvingesnius ir prasmingesnius spektaklius. Kadangi į festivalį suvažiavo geriausieji vaikų ir jaunimo teatrai ne tik iš Lietuvos, bet ir Rusijos, Baltarusijos ir Lenkijos, teatrinio meno buvo sočiai įvairaus amžiaus publikai – Joniškio „Bendraamžiai“ vaidino patiems mažiausiems, Tauragės „Pilies teatras", Jonavos savivaldybės teatro jaunimo studija, Raseinių meno mokyklos teatras „Svajoklis“, Kauno „Kubas“ ir „2gnas“, Ukmergės „Nykštukas ", Birštono gimnazijos teatras kvietė į susitikimą paauglius, Jurbarko „Vaivorykštė", Gatčinos (Rusija) „Vstreči", Seinų (Lenkija) teatras, Minsko (Baltarusija) „Rondstudija", Klaipėdos teatras „Aušra"- sulaukė vyresniųjų žiūrovų vertinimų. „Muzikinė vaivorykštė" šėlo antro aukšto fojė. Pertraukose tarp spektaklių koncertavo ir su jaunaisiais aktoriukais bendravo Jurbarko ir Tauragės muzikinės grupės, choreografiniai kolektyvai, į teatrinius pokštus visus kvietė įsijungti Jurbarko „Vaivorykštės“ jaunieji aktoriukai. Draugiški apsikabinimai, atsisveikinimo ašaros, viltingi pažadai vėl ir vėl pasimatyti skelbė „Vaivorykštės" pabaigą... Festivalio dalyviai atsisveikino su Jurbarku tikėdami ateityje naujų susitikimų, gražių ir prasmingų darbų. Festivalio organizatorė Birutė Šneiderienė

Darbo laikas

Bilietų kasos darbo laikas:
pirmadienį - penktadienį nuo 16.00 iki 18.00 val.
Jei renginiai vyksta poilsio dienomis, bilietų kasa dirba 2 valandas prieš renginį. Kasos darbo metu bilietus galite rezervuoti tel. Nr. 869870372.
Rezervuotus bilietus reikia atsiimti likus 3 (trims) darbo dienoms iki renginio pradžios, kitaip bilietų rezervacija nebegalios.
Įsigyti bilietai nekeičiami ir negrąžinami, išskyrus tuos atvejus, kai renginys nukeliamas arba atšaukiamas. Atšaukus renginį, bilietai grąžinami į kasą, kurioje buvo įsigyti. Bilietai turi būti nesugadinti ar kitaip nepažeisti. Renginio laiko nukėlimo atveju, įsigytas bilietas galioja atidėtam renginiui.
Kasininkės el. paštas kasa@jurbarko-kc.lt

Sargų darbo laikas:
nuo 16 val. Tel. Nr. (8 447) 70 204.

Administracijos darbo laikas:
pirmadienį - ketvirtadienį 8.00 - 17.00 val.
(pietų pertrauka 12.00 - 12.45 val.)
penktadienį 8.00 - 15.45
(pietų pertrauka 12.00 - 12.45 val.)

Nuorodos

Jurbarko kultūros centras

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 158746870
Adresas: Dariaus ir Girėno g. 94 LT-74187, Jurbarkas

Tel. Nr. (8 447) 70203 / 70204
El. paštas info@jurbarko-kc.lt

Darbuotojų pašto nuoroda

Lankytojų elgesio Jurbarko kultūros centre taisyklės

Dizainas: Gediminas Survila