RUTA MODEL MANAGEMENT modelių atranka

Data: 

Sekmadienis, Kovas 24, 2019 - 17:00

KOVO 24, SEKMADIENIS
17:00 JURBARKAS, kultūros centras, Dariaus ir Girėno g. 94

REIKALAVIMAI MERGINOMS:
Amžius 16+ m. | ūgis ne mažiau 175 cm
Amžius 13-15 m. | ūgis ne mažiau 170 cm
Lieknas kūno sudėjimas
Į atrankas ateiti be makiažo !

ATRINKTOS MERGINOS:

– Jau balandžio mėnesį bus pakviestos į Vilniuje vyksiantį didįjį kastingą. Tai renginys, kurio metu mūsų agentūros merginos galės tiesiogiai prisistatyti geriausių pasaulio agentūrų atstovams (viso 20 agentūrų iš Europos, JAV ir Azijos);

– Vienai iš merginų papildomai padovanosime kelionę į Paryžių kartu su agentūros vadove Rūta. Kelionės tikslas: aplankyti svarbiausias Paryžiaus modelių agentūras (IMG, Elite, Women, Supreme, Ford, Next ir kt.) bei klientus, sutarti dėl bendradarbiavimo Prancūzijoje.

Jeigu negalite atvykti į atrankas arba norite sužinoti atsakymą anksčiau, užpildykite MODELIO ANKETĄ ir mes su Jumis susisieksime !

Atsakymai į dažnai pasikartojančius klausimus:

Ar reikia registruotis į atrankas ?
Atsakymas: registruotis nereikia.

Kokie turi būti modelio duomenys ?
Atsakymas: svarbiausi kriterijai, pagal kuriuos renkamės naujas merginas yra:

  1. Ūgis. Modeliui ūgis yra labai svarbus. Geriausias ūgis modeliui yra 175 – 181 cm. Į agentūra priimame žemesnes merginas tik tuo atveju, jeigu jos dar yra labai jaunos (13-15 m.) ir matome, kad dar gali užaugti bent iki 175 cm.
  2. Išmatavimai. Modeliui svarbus lieknas kūno sudėjimas. Merginų liemens apimtis turėtų būti ne daugiau 63 cm, o klubų apimtis ne daugiau 90 cm. Sportuojant ir teisingai maitinantis dažnu atveju galima pasiekti norimų rezultatų, todėl atrankose galite dalyvauti net jeigu Jūsų išmatavimai yra šiek tiek didesni.
  3. Fotogeniškumas, veido bruožai. Šiuos parametrus įvertiname susitikimo metu. Taip pat ieškome išskirtinių bruožų tokių kaip strazdanos, raudoni plaukai ir pan…  Kitokie veido bruožai (kurių anksčiau Jūs galbūt nemėgote ir nevertinote) gali tapti dideliu privalumu siekiant modelio karjeros.
  4. Modeliui itin svarbus natūralus grožis. Todėl dažyti plaukai, auskarai (išskyrus ausyse), tatuiruotės, išpešioti antakiai, priauginti nagai ir plaukai – visa tai kenkia modelio įvaizdžiui.

Kaip apsirengti ir pasiruošti atrankoms ?
Atsakymas: reikia ateiti apsirengus aptemtais, kūno formų neslepiančiais drabužiais. Būti BE MAKIAŽO !

Kiek tai kainuoja ?
Atsakymas: mes nerenkame jokių mokesčių už merginų mokymus, fotosesijas ar kitas paslaugas. Modeliui keliaujant i užsienį, kelionės išlaidas apmoka užsienio agentūros arba klientai.

Kas vyks toliau ?
Su atrinktomis merginomis pasirašome bendradarbiavimo sutartis. Merginos bus mokomos ir ruošiamos modelio karjerai. Tai stiliaus, pozavimo, vaikščiojimo aukštakulniais mokymai; dalyvavimas modelio darbuose Lietuvoje; dalyvavimas kastinguose (susitikimuose su užsienio modelių agentūrų atstovais).  Kai modelis yra pasiruošusi, tuomet pradeda tarptautinę karjerą ir vyksta darbui į svarbius mados industrijos miestus (Paryžius, Milanas, Londonas, Niujorkas, Tokijus ir kt.)

Kaip modelio veiklą suderinti su mokslais?
Dauguma mūsų agentūros modelių mokosi mokyklose arba universitetuose. Modelių užsiėmimus organizuojame savaitgaliais arba atostogų metu. Modelio darbui į užsienį merginos vyksta arba vasarą, arba tuo metu, kai pavyksta suderinti su mokslais. Viską organizuojame taip, kad modelio veikla mokslams nepakenktų.
 

INSTAGRAM <http://www.instagram.com/rutamodelmanagement> | FACEBOOK

<https://www.facebook.com/rutamodel>

Darbo laikas

Bilietų kasos darbo laikas:
pirmadienį - penktadienį nuo 16.00 iki 18.00 val.
Jei renginiai vyksta poilsio dienomis, bilietų kasa dirba 2 valandas prieš renginį. Kasos darbo metu bilietus galite rezervuoti tel. Nr. 869870372.
Rezervuotus bilietus reikia atsiimti likus 3 (trims) darbo dienoms iki renginio pradžios, kitaip bilietų rezervacija nebegalios.
Įsigyti bilietai nekeičiami ir negrąžinami, išskyrus tuos atvejus, kai renginys nukeliamas arba atšaukiamas. Atšaukus renginį, bilietai grąžinami į kasą, kurioje buvo įsigyti. Bilietai turi būti nesugadinti ar kitaip nepažeisti. Renginio laiko nukėlimo atveju, įsigytas bilietas galioja atidėtam renginiui.
Kasininkės el. paštas kasa@jurbarko-kc.lt

Sargų darbo laikas:
nuo 16 val. Tel. Nr. (8 447) 70 204.

Administracijos darbo laikas:
pirmadienį - ketvirtadienį 8.00 - 17.00 val.
(pietų pertrauka 12.00 - 12.45 val.)
penktadienį 8.00 - 15.45
(pietų pertrauka 12.00 - 12.45 val.)

Nuorodos

Jurbarko kultūros centras

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 158746870
Adresas: Dariaus ir Girėno g. 94 LT-74187, Jurbarkas

Tel. Nr. (8 447) 70203 / 70204
El. paštas info@jurbarko-kc.lt

Darbuotojų pašto nuoroda

Lankytojų elgesio Jurbarko kultūros centre taisyklės

Dizainas: Gediminas Survila