Panevėžio J. Miltinio dramos teatro spektaklis „Beprotiškas savaitgalis"

Data: 

Antradienis, Balandis 17, 2012 - 18:00

Vyras, žmona, meilužė ir kiti nesusipratimai...

         Sutikite, kad išgirdę panašius žodžius – vyras, žmona ir meilužė, nusišypsosite ir būtinai pagalvosite apie „prancūzišką“ situaciją. Ir būsite teisūs. Meilės intrigos, šmaikščios situacijos, žaismingi išsisukinėjimai, stilingi kostiumai, protingai surašyti dialogai...

         Žano Puare „Beprotiškas savaitgalis“ – pjesė, kuri apjungia visus įmanomus prancūziškos komedijos elementus. Užtenka išgirsti pirmą veikėjų pokalbį, pamatyti, kaip jie apsirengę, apsilankyti jų namuose, o galbūt net jų... miegamajame ir spektaklis jau alsuoja prancūziška dvasia. Šią komediją  vainikuoja situacijų netikėtumas ir dialogų komiškumas.

      Vyras tvarkingai susidėlioja vakaro situaciją – žmoną įsodina į lėktuvą,  pasikviečia meilužę į namus, bet... viskas apsiverčia aukštyn kojom. Nenumatyti transporto streikai, žmonos sugrįžimas, įkalčių painumas - meilužės palaidinė atsagstyta... Šeimos idilija kaip ir pasibaigia, prasideda patys linksmiausi išsisukinėjimai. Žiūrovas leipsta juokais, o scenoje kunkuliuoja tragedija. Meilužė tampa vyro dukra, netikėtai pasirodžiusi jos mama pristatoma kaip vyro pirmoji žmona... Situacija keičiasi su kiekvienu žodžiu, o pasiaiškinimai vis neįtikinami.  Kur  tiesa, o kur melas?.. Pasiteisinimų daugėja, bet patikėjusių jais ne. O gal tai žmonos sudėliota situacija? Galiausiai visi susipainioja ir tada padėties beviltiškumą išgelbėja humoras. Spektaklio pabaigoje juokiasi visi – ir žiūrovai, ir aktoriai. O gal juokiamės visi todėl, kad  šiose kasdienėse situacijose atpažįstame ir patys save.... Turbūt...

Vaidina:  Vytautas Kupšys, Asta Preidytė, Romualdas Urvinis, Inga Talušytė, Jolita Skukauskaitė, Vita Šiaučiūnaitė, Gintautas Žiogas.    

Bilietų kaina: 20- 25 Lt

Kasa dirba: 16 - 18 val.

Kasos telefonas 8 698 70372

Darbo laikas

Bilietų kasos darbo laikas:
pirmadienį - penktadienį nuo 16.00 iki 18.00 val.
Jei renginiai vyksta poilsio dienomis, bilietų kasa dirba 2 valandas prieš renginį. Kasos darbo metu bilietus galite rezervuoti tel. Nr. 869870372.
Rezervuotus bilietus reikia atsiimti likus 3 (trims) darbo dienoms iki renginio pradžios, kitaip bilietų rezervacija nebegalios.
Įsigyti bilietai nekeičiami ir negrąžinami, išskyrus tuos atvejus, kai renginys nukeliamas arba atšaukiamas. Atšaukus renginį, bilietai grąžinami į kasą, kurioje buvo įsigyti. Bilietai turi būti nesugadinti ar kitaip nepažeisti. Renginio laiko nukėlimo atveju, įsigytas bilietas galioja atidėtam renginiui.
Kasininkės el. paštas kasa@jurbarko-kc.lt

Sargų darbo laikas:
nuo 16 val. Tel. Nr. (8 447) 70 204.

Administracijos darbo laikas:
pirmadienį - ketvirtadienį 8.00 - 17.00 val.
(pietų pertrauka 12.00 - 12.45 val.)
penktadienį 8.00 - 15.45
(pietų pertrauka 12.00 - 12.45 val.)

Nuorodos

Jurbarko kultūros centras

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 158746870
Adresas: Dariaus ir Girėno g. 94 LT-74187, Jurbarkas

Tel. Nr. (8 447) 70203 / 70204
El. paštas info@jurbarko-kc.lt

Darbuotojų pašto nuoroda

Lankytojų elgesio Jurbarko kultūros centre taisyklės

Dizainas: Gediminas Survila