Miniatiūrų komedija ŠEIMOS PATARĖJAS NEĮVYKS

Data: 

Trečiadienis, Lapkritis 14, 2012 - 18:00

 

Branislavas Nušičius
ŠEIMOS PATARĖJAS
Miniatiūrų komedija
 
Vaidina: Aldona Bendoriūtė, Aušra Pukelytė, Nerijus Gadliauskas, Aleksas Kazanavičius
Dailininkė – Gabrielė Januškevičiūtė
Kompozitorius – Arnoldas Jalianiauskas
 
Šeimyninio gyvenimo išminties tūlas pasaulio pilietis mokosi visą gyvenimą.Dvi artimų draugų ir kolegų poros – Aldona Bendoriūtė ir Nerijus Gadliauskas bei Aušra Pukelytė ir Aleksas Kazanavičius – supynė (o gal ir supainiojo?) savo šeimyninę ir aktorinę patirtį su žymaus serbų rašytojo Branislavo Nušičiaus personažų istorijomis miniatiūrų komedijoje ŠEIMOS PATARĖJAS, kurią lapkričio 14 d. išvysime Jurbarko kultūros centre.
 
Garsaus XX a. pradžios serbųhumoro meistro Branislavo Nušičiaus satyriniai apsakymai šmaikščiai atskleidžia amžinai aktualias šeimos gyvenimo problemas – pavydą, neapykantą ir meilę. B. Nušičiaus kūryba pasižymi išraiškingais, ryškiais herojų charakteriais, lakiais, ironiškais dialogais. Moters plaukas ant vyro švarko, situacija „kur du – ten trečias nereikalingas“ arba slapta nuo vyro kojų konkurse dalyvaujanti žmona – tokie, rodos, kasdieniai vedybinio gyvenimo konfliktai B. Nušičiaus novelėse sprendžiami visiškai
nekasdieniškai. Balkaniškas humoras jiems suteikia nepaprasto lengvumo ir tuo pačiu aštrumo – jokių aukų ir jokių kompromisų! Pagal tokį receptą iškeptą sceninį „patiekalą“
novelių personažai greičiausiai rekomenduotų užsigerti rakija. Miniatiūrų komedija „Šeimos patarėjas“, skirtingai nei dauguma teatrų spektaklių, gimė iš aktorių iniciatyvos, todėl pagrindinis dėmesys sutelkiamas ne į dekoracijos, šviesos ar kostiumų turtingumą, ne į režisūroje užkoduotas prasmes, o į aktorių vaidybą, kuriai norėjosi sugrąžinti žaidimo ir improvizacijos džiaugsmą. Išradingų aktorių sukurti sceniniai sprendimai – genialūs savo paprastumu. Puiki spektaklio muzika, kurią sukūrė taip pat aktorius ir kompozitorius Arnoldas Jalianiauskas – šarminga, aistringa, linksma. Ne mažiau humoro ir dailininkės Gabrielės Januškevičiūtės sukurtuose personažų kostiumuose, kuriuos aktoriai keičia čia pat scenoje.
Ne iš kelmo spirta aktorių ketveriukė yra sukūrusi daug rimtų vaidmenų tiek Valstybiniame jaunimo teatre, kuriame dirba, tiek ir kituose teatruose. A. Bendoriūtę ir A. Pukelytę ne kartą į savo spektaklius vaidmenis sukurti pakvietė Eimuntas Nekrošius, A. Bendoriūtė ir N. Gadliauskas yra vaidinę Oskaro Koršunovo spektakliuose, A. Kazanavičius žiūrovams žinomas ir iš televizijos serialų „Giminės“, „Emilija“. Nerijus Gadliauskas - serialo „Moterys meluoja geriau“ pažiba, kur vaidino policininką Robertą.
 
„Šeimos patarėjas“ – tai ketvirtas 2008 m. Kaune įsikūrusio Teatro klubo spektaklis. Buvusios Kauno valstybinio dramos teatro vadovės Inos Pukelytės iniciatyva įkurto Teatro klubo repertuare – pagal M.K.Čiurlionio ir S.Kymantaitės laiškus sukurta „Ilgėjimos sonata“, Inos Pukelytės komedijų „Meilė Paryžiuje“, „Brendžio trims!” ir „Būrėja“ pastatymai. Visi jie skirti intymiam aktorių ir žiūrovų ryšiui, gyvam teatriniam bendravimui.
 
JURBARKO KULTŪROS CENTRE
Lapkričio 14 d., trečiadienį 18 val.
Bilietų kaina – 15, 20, 25 Lt
 
Spektaklio prodiuseris – VšĮ „Dvimiesčio kulka“, www.teatroklubas.lt, mob. 8 698 25100, 8-698 70787

Darbo laikas

Bilietų kasos darbo laikas:
pirmadienį - penktadienį nuo 16.00 iki 18.00 val.
Jei renginiai vyksta poilsio dienomis, bilietų kasa dirba 2 valandas prieš renginį. Kasos darbo metu bilietus galite rezervuoti tel. Nr. 869870372.
Rezervuotus bilietus reikia atsiimti likus 3 (trims) darbo dienoms iki renginio pradžios, kitaip bilietų rezervacija nebegalios.
Įsigyti bilietai nekeičiami ir negrąžinami, išskyrus tuos atvejus, kai renginys nukeliamas arba atšaukiamas. Atšaukus renginį, bilietai grąžinami į kasą, kurioje buvo įsigyti. Bilietai turi būti nesugadinti ar kitaip nepažeisti. Renginio laiko nukėlimo atveju, įsigytas bilietas galioja atidėtam renginiui.
Kasininkės el. paštas kasa@jurbarko-kc.lt

Sargų darbo laikas:
nuo 16 val. Tel. Nr. (8 447) 70 204.

Administracijos darbo laikas:
pirmadienį - ketvirtadienį 8.00 - 17.00 val.
(pietų pertrauka 12.00 - 12.45 val.)
penktadienį 8.00 - 15.45
(pietų pertrauka 12.00 - 12.45 val.)

Nuorodos

Jurbarko kultūros centras

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 158746870
Adresas: Dariaus ir Girėno g. 94 LT-74187, Jurbarkas

Tel. Nr. (8 447) 70203 / 70204
El. paštas info@jurbarko-kc.lt

Darbuotojų pašto nuoroda

Dizainas: Gediminas Survila