Kapela „Santaka“

Jurbarko kultūros centro kapela „Santaka“, vadovaujama Petro Pojavio, susibūrė 2013 metais. Kapelos muzikantai groja bandonijomis, armonikomis, smuiku, kontrabosu, būgnais. Prie muzikantų prisijungė ir keletas dainininkių, įnešusių daug gražaus skambesio ir jaunatviškos energijos. „Santaka“ kviečiami ne tik į bene visas miesto šventes bei renginius, bet ir daug koncertuoja Jurbarko rajone ir už jo ribų, vyksta į įvairius kapelų festivalius, varžytuves ir šventes. Kapela yra nuolatiniai tradicinio pusiaužiemio liaudiškų kapelų sambūrio „Su barsuku ant kito šono“, tradicinės kapelų šventės-varžytuvių „Ant tėvelio didžio dvaro“, respublikinio liaudiškų kapelų konkurso „Suvalkietiškas kiemas“ dalyviai. 2014 m. vasarą kapela „Santaka“ pirmą kartą dalyvavo Lietuvos dainų šventėje „Čia – mano namai“.
2014 m., 2015 m. ir 2016 m. kapela „Santaka“ lankėsi ir koncertavo Lenkijoje, Slavsko miesto dienose bei Sovetske. 2014 m. kapela koncertavo Crailsheime (Vokietijoje) vykusioje Frankų liaudies šventėje bei net keletą kartų dalyvavo LRT laidoje „Duokim garo“ (Vilniuje). 2015-ieji buvo ypatingų laimėjimų metai – Jurbarko kultūros centro kapela „Santaka“ kapelų šventėje-konkurse „Ant rubežiaus“ buvo išrinkti „Šauniausia stilizuota kapela iš Lietuvos“, dalyvavo LRT varžytuvėse „Duokim garo!“ ir įveikę daugybę varžovų iš visos Lietuvos, tapo „Duokim garo!“ nugalėtojais bei laimėjo kelionę į Briuselį. Tais pačiais metais „Santakos“ muzikantai dalyvavo Vengrijoje vykusiame „Country – Wandering“ festivalyje.
Muzikantai yra nuolatiniai rajono bendruomenių švenčių dalyviai, groja valstybinių švenčių minėjimuose, Jurbarko kultūros centro organizuojamuose renginiuose, Jurbarko miesto dienose ir kituose renginiuose.
Kapelai „Santaka“ pagal Lietuvos nacionalinio kultūros centro mėgėjų meno kolektyvų sugrupavimą, įvertinant jų meninį lygį, suteikta III kategorija.
Kapelai vadovauja Petras Pojavis

Atnaujinta 2016-07-12

Darbo laikas

Bilietų kasos darbo laikas:
pirmadienį - penktadienį nuo 16.00 iki 18.00 val.
Jei renginiai vyksta poilsio dienomis, bilietų kasa dirba 2 valandas prieš renginį. Kasos darbo metu bilietus galite rezervuoti tel. Nr. 869870372.
Rezervuotus bilietus reikia atsiimti likus 3 (trims) darbo dienoms iki renginio pradžios, kitaip bilietų rezervacija nebegalios.
Įsigyti bilietai nekeičiami ir negrąžinami, išskyrus tuos atvejus, kai renginys nukeliamas arba atšaukiamas. Atšaukus renginį, bilietai grąžinami į kasą, kurioje buvo įsigyti. Bilietai turi būti nesugadinti ar kitaip nepažeisti. Renginio laiko nukėlimo atveju, įsigytas bilietas galioja atidėtam renginiui.
Kasininkės el. paštas kasa@jurbarko-kc.lt

Sargų darbo laikas:
nuo 16 val. Tel. Nr. (8 447) 70 204.

Administracijos darbo laikas:
pirmadienį - ketvirtadienį 8.00 - 17.00 val.
(pietų pertrauka 12.00 - 12.45 val.)
penktadienį 8.00 - 15.45
(pietų pertrauka 12.00 - 12.45 val.)

Jurbarko kultūros centras

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 158746870
Adresas: Dariaus ir Girėno g. 94 LT-74187, Jurbarkas

Tel. Nr. (8 447) 70203 / 70204
El. paštas info@jurbarko-kc.lt

Darbuotojų pašto nuoroda

Dizainas: Gediminas Survila