Dainų ir šokių ansamblio „ZESTAFONI“ (Gruzija) koncertas

Data: 

Trečiadienis, Gegužė 23, 2012 - 18:00

 

Gruzija nuo senų laikų garsėja savo dainomis ir šokiais, kurie gruzinams yra viso jų gyvenimo palydovai, o kitoms tautoms – nepaprasta egzotika, su užburiančiu dainų daugiabalsiškumu bei lyrizmu, šokių energija, temperamentu ir stulbinančiais šokėjų akrobatikos elementais. Įdomu, bet labai toli? Šį kartą viskas ranka pasiekiama, nes šių metų gegužės 23 d. 18 val. Jurbarko kultūros centre visa tai galėsite išgirsti ir pamatyti.

Gruzijos Zestafoni miesto dainų ir šokių ansamblio ,,Zestafoni“ dainininkai, muzikantai ir šokėjai - įvairių tarptautinių konkursų ir festivalių dalyviai, daugkartiniai laureatai ir diplomantai, koncertavę Italijoje, Austrijoje, Turkijoje, Azerbaidžiane, Bulgarijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Lenkijoje, Latvijoje.

Ansamblio vadovas Zaza Šalamberidzė – buvęs Gruzijos valstybinio dainų ir šokių ansamblio šokėjas, profesionalus choreografas, pedagogas ir kultūros darbuotojas, ansamblį, pradžioje pasivadinusį ,,Dzmebi“ (liet.,,Broliai“), įkūrė kartu su broliu dvyniu Goča Šalamberidze, kuris, deja, sulaukęs tik 35 metų, mirė. Jo atminimui Zestafonyje kasmet organizuojamas Gruzijos nacionalinių šokių festivalis ,,Suliko“, kuriame dalyvauja daugybė šokių kolektyvų iš visos Gruzijos. Kodėl „Suliko“? Todėl, kad Zestafoni rajonas ir yra šios dainos autorių kraštas: melodijos kūrėja Varinka Tereteli gimė ir gyveno Zestafoni rajone esančiame Chratkaro kaime. Dainos žodžių autorius –  Akai Tereteli. Ši daina tokia populiari Gruzijoje ir taip mylima visame pasaulyje, kad daugelis net įsitikinę, jog tai gruzinų liaudies daina.

Gruzijos ansamblis ,,Zestafoni“ į Lietuvą atvyksta gerokai didesniu sąstatu – net 25 atlikėjai, tarp jų –  keletas muzikantų, dainininkų ir didžioji dalis jaunųjų šokėjų, pasak vadovo ir vyr. choreografo Zazos Šalamberidzės, gražus būrys džigitų iš Gruzijos. Lietuvoje šio ansamblio nariai ne tik intensyviai koncertuos, bet ir gegužės 26-ą dieną iškilmingai pažymės Gruzijos Nepriklausomybės dieną. Ta proga  šis šaunus kolektyvas, atnaujinęs ne tik repertuarą, bet ir įspūdingus tautinius kostiumus, siekia pristatyti savo krašto skambias melodijas bei temperamentingus šokius ne tik Tauragės, bet ir kitų Lietuvos miestų žmonėms, Jurbarko, Šilalės, Pagėgių, Palangos, Šventosios,Kretingos ir Plungės žiūrovams.

Tad nepraleiskite progos pasidžiaugti ir pasigėrėti Lietuvos atžvilgiu ypatingai draugiškos šalies, laisvę mylinčios tautos muzikantais, dainininkais ir šokėjais!

Renginys vyks: Jurbarko kultūros centre

Bilietų kaina: 15 Lt (moksleiviams, studentams, senjorams 10 Lt)

Darbo laikas

Bilietų kasos darbo laikas:
pirmadienį - penktadienį nuo 16.00 iki 18.00 val.
Jei renginiai vyksta poilsio dienomis, bilietų kasa dirba 2 valandas prieš renginį. Kasos darbo metu bilietus galite rezervuoti tel. Nr. 869870372.
Rezervuotus bilietus reikia atsiimti likus 3 (trims) darbo dienoms iki renginio pradžios, kitaip bilietų rezervacija nebegalios.
Įsigyti bilietai nekeičiami ir negrąžinami, išskyrus tuos atvejus, kai renginys nukeliamas arba atšaukiamas. Atšaukus renginį, bilietai grąžinami į kasą, kurioje buvo įsigyti. Bilietai turi būti nesugadinti ar kitaip nepažeisti. Renginio laiko nukėlimo atveju, įsigytas bilietas galioja atidėtam renginiui.
Kasininkės el. paštas kasa@jurbarko-kc.lt

Sargų darbo laikas:
nuo 16 val. Tel. Nr. (8 447) 70 204.

Administracijos darbo laikas:
pirmadienį - ketvirtadienį 8.00 - 17.00 val.
(pietų pertrauka 12.00 - 12.45 val.)
penktadienį 8.00 - 15.45
(pietų pertrauka 12.00 - 12.45 val.)

Nuorodos

Jurbarko kultūros centras

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre
Įmonės kodas 158746870
Adresas: Dariaus ir Girėno g. 94 LT-74187, Jurbarkas

Tel. Nr. (8 447) 70203 / 70204
El. paštas info@jurbarko-kc.lt

Darbuotojų pašto nuoroda

Lankytojų elgesio Jurbarko kultūros centre taisyklės

Dizainas: Gediminas Survila